Wyborne kanapki. Od ręki!

Na opiekaczach Amica zawsze możesz polegać. Dzięki nim błyskawicznie przygotujesz pyszne kanapki – przyrumienione, chrupiące i z ciągnącym się serem. I nic nie będzie przywierać do gorącej powierzchni, bo opiekacze Amica są wyposażone w powłokę non-stick.

Poznaj użyteczne rozwiązania

   Nieprzywierająca powierzchnia

   Znów coś przywarło? Nie w opiekaczach Amica! Płytki zostały pokryte zapobiegającą przywieraniu powłoką non-stick, by żaden składnik opiekanego dania nie przykleił się do powierzchni. Nawet roztopiony ser czy rozlane ciasto nie będą już problemem! A mniej przywierania… to też mniej sprzątania.

   Nieprzywierająca powierzchnia

   Moc

   Szybkość działania Twojego opiekacza zależy od jego mocy. Im większą moc wybierzesz, tym szybciej kanapki pięknie się zarumienią. A w opiekaczach Amica nastąpi to naprawdę szybko… Pełna moc dla pełnej satysfakcji! I oszczędności czasu!

   Moc

   Kontrolki świetlne

   Widzisz jak na dłoni, czy opiekacz jest podłączony do prądu i gotowy do pracy. Widzisz, bo informują Cię o tym świetlne kontrolki! A kiedy wiesz, że urządzenie jest maksymalnie gorące, zwiększa się Twoje bezpieczeństwo. To naprawdę widoczne ułatwienie!

   Kontrolki świetlne

   Zabezpieczenie przed przegrzaniem

   Przy urządzeniach elektrycznych, zwłaszcza w kuchni, podstawa to odpowiednie zabezpieczenia. Dlatego dla zwiększenia Twojego bezpieczeństwa opiekacze Amica zostały wyposażone w specjalny system ochronny. Gdy temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, wyłączy się cały obwód. A gdy tylko odpowiednio się ochłodzi, sprzęt znów będzie gotowy do użycia! Bezpieczeństwo przede wszystkim!

   Zabezpieczenie przed przegrzaniem

   Antypoślizgowa baza

   W kuchni w czasie gotowania blat często może być śliski. Dlatego podstawy opiekaczy Amica zostały wyposażone w antypoślizgową bazę! Taka konstrukcja wyraźnie zwiększa stabilność urządzenia i zapobiega jego ślizganiu się po powierzchni. Opiekacz stoi w tym miejscu, w którym ma stać, a Ty czujesz się bezpiecznie.

   Antypoślizgowa baza

   Inspiracje

   Przysmaki, które zrobisz za pomocą opiekacza

   Tosty z gruszką i serem pleśniowym

   Tosty z gruszką i serem pleśniowym

   Żeby przygotować tę potrawę potrzebujesz:

   4 kromki pieczywa tostowego
   1 gruszka
   1 opakowanie sera camembert
   2 plastry sera lazur
   2 plastry szynki dojrzewającej
   4 orzechy laskowe

   Poznaj wielozadaniowe
   opiekacze Amica