Tradycja i nowoczesność

Z maszynką do mielenia mięsa Amica przygotujesz tradycyjne specjały i dania w nowoczesnym wydaniu.

Wielozadaniowy 3w1

Mielenie mięsa
Mielenie lub szatkowanie warzyw
Mielenie grzybów

Poznaj użyteczne rozwiązania

   Moc max

   Bez względu na to, co będziesz mielić zrobisz to bez wysiłku. Duża moc urządzenia, funkcjonalność oraz specjalna konstrukcja składają się na bardzo pomocny sprzęt. Pyszne potrawy z mięsa, warzyw czy grzybów przygotujesz szybko i przyjemnie.

   Moc max

   Wydajność mielenia

   Nie musisz już mielić mięsa na wiele godzin przed przygotowaniem potrawy. Zabierająca czas i energię czynność to już przeszłość. Teraz wystarczy jedna minuta, by idealnie zmielić 2,7 kg mięsa.

   Wydajność mielenia

   Nasadka do kiełbas

   Wyposażona w specjalną nasadkę masarską maszynka do mielenia pozwoli Ci przygotować kiełbasę „home made”. Skorzystaj z wielofunkcyjnego sprzętu z odpowiednimi akcesoriami.

   Nasadka do kiełbas

   Nasadka kebbe

   Dzięki maszynce do mielenia mięsa wyposażonej w specjalną nasadkę kebbe do przygotowywania kiełbasek z otworem, w domowym zaciszu możesz przygotować zdrowszą wersję tej potrawy dodając swoje ulubione nadzienie.

   Nasadka kebbe

   Funkcja rewers

   Maszynkę do mielenia zablokował grubszy kawałek mięsa? Bez obaw, wystarczy włączyć bieg wsteczny, by udrożnić urządzenie. Praktyczne i bezpieczne rozwiązanie pozwala na płynną pracę w kuchni i chroni maszynkę przed przegrzaniem.

   Funkcja rewers

   3 wymienne sitka

   Często mielisz mięso, warzywa lub grzyby? Teraz możesz dostosować grubość mielenia w zależności od Twoich potrzeb. Skorzystaj z wymiennych, wykonanych ze stali nierdzewnej dysków. Dzięki nim przygotujesz idealny farsz na świąteczne uszka do barszczu, pyszne nadzienie do pierogów oraz idealnie zmielone mięso na kotlety.

   3 wymienne sitka

   Elementy ze stali nierdzewnej

   Nie musisz już z obawą podchodzić do mycia różnych elementów maszynki do mielenia. Wykonane ze stali nierdzewnej części są odporne nawet na intensywne mycie. Możesz spokojnie oczyścić pod wodą każdy element urządzenia z pozostałości mięsa czy warzyw bez obaw, że pojawi się korozja.

   Elementy ze stali nierdzewnej

   Schowek na akcesoria

   Gdzie przechowywać wszystkie akcesoria? Nie martw się tym. Maszynka do mielenia mięsa została zaprojektowana z myślą o Twojej wygodzie. W jej obudowie znalazło się miejsce na praktyczny schowek na akcesoria. Już nic Ci nie zginie, ani nie będziesz musiał szukać w szufladach potrzebnego elementu. Wygodnie i ergonomicznie.

   Schowek na akcesoria

   Akcesoria do szatkowania

   Nie musisz już poświęcać wiele czasu na ścieranie ziemniaków czy krojenie warzyw. Przygotowanie sałatki, mizerii czy placków ziemniaczanych będzie znacznie prostsze z odpowiednimi akcesoriami do szatkowania. Wielofunkcyjne akcesoria ułatwią i umilą ci pracę w kuchni.

   Akcesoria do szatkowania

   Poznaj wielozadaniowe
   maszynki do mielenia Amica