2022.03.02

Higieniczne suszenie i łatwe prasowanie w jednym

Każdemu z nas zależy na maksymalnej higienie i schludnym wyglądzie na co dzień. Dbamy o to ze względu na nasze zdrowie, ale również po to, by poczuć się dobrze we własnej skórze. Aby zachować pełną witalność, powinniśmy pamiętać o systematycznej dezynfekcji naszych ubrań oraz ich odpowiednim suszeniu.

Czysta odzież bez drobnoustrojów

Suszarki coraz częściej pojawiają się w standardowym wyposażeniu naszych domów. Nic w tym dziwnego. Zabiegani i zapracowani szukamy rozwiązań, które między innymi pozwolą oszczędzić nam czas. Suszarki Amica to nie tylko szybki czas suszenia tkanin, oszczędność miejsca czy subtelny design. To przede wszystkim maksymalna higiena naszych tkanin. Suszarka do ubrań oferuje szereg udogodnień, które docenione zostaną zarówno przez rodziny z małymi dziećmi, alergików, właścicieli zwierząt i nie tylko!

Wiele potrzeb? Wystarczy jedno urządzenie!

Niezależnie od tego, czy czas spędzamy w domu czy na zewnątrz, zawsze chcemy wyglądać czysto i schludnie. Funkcja SteamTouch sprawi, że wyjęte pranie będzie nie tylko idealnie suche, ale też zdezynfekowane i pozbawione zagnieceń. Cząsteczki pary wnikają we włókna tkanin, rozluźniają je, prostują i czyszczą. Zabijają też drobnoustroje, dlatego ubrania są zdezynfekowane i zawsze świeżo pachną.

Z nowoczesną suszarką również alergie nam niestraszne! Program Antyalergiczny usunie wszelkie alergeny, resztki detergentów, roztocza i bakterie, a my możemy śmiało oddychać pełną piersią. Natomiast specjalny system filtrów AmiFilter 2.0 pozbawi nasze ubranie sierści, dzięki czemu zyskamy wyjątkowo czyste ubrania.

Wszystkie suszarki Amica zapewniają skuteczny proces suszenia odzieży. Dedykowane programy dostosowane do różnych typów tkanin sprawiają, że rzeczy wyjęte z suszarki są zawsze miękkie oraz pachnące. Od teraz możemy śmiało cieszyć się wyjątkową higieną i dobrym wyglądem w domu, w biurze i w podróży!

Czyste tkaniny = czysty dom

Jak jeszcze suszarki do ubrań wpływają na poziom higieny w naszych domach? Bębnowe suszarki kondensacyjne pozwalają zapomnieć o zmartwieniach, które pojawiają się przy standardowym rozwieszaniu mokrych ubrań – koniec z wilgocią, ograniczoną przestrzenią w domu i ustawianiem dodatkowych stojaków! Po opróżnieniu suszarki, możemy od razu korzystać z pachnących, świeżo wypranych i wysuszonych tkanin, które nie wymagają intensywnego prasowania. Suszarki pozwolą oszczędzić nasz czas, co jest nieocenionym wsparciem dla każdego z nas!