2022.03.02

Pełna kontrola gotowania

Podczas przygotowania zdrowych i smacznych posiłków zależy nam nie tylko na dobrej zabawie i sprawnym działaniu, ale także na bezpieczeństwie pracy. Jak to osiągnąć? Dzięki inwestycji w prostą w obsłudze oraz nowoczesną płytę gazową, która szybko podgrzeje ogromne garnki z gulaszem jak i małą patelnię na naleśniki.

Jesienne menu obfituje w gęste zupy, aromatyczne gulasze, owocowe kompoty i wszelakie pasty, passaty i inne przetwory. Chcąc w szybki sposób przygotować wszystkie potrawy, potrzebujemy niezawodnego sojusznika, który sprawi, że wszystkie nasze ambitne, kuchenne marzenia staną się rzeczywistością!

Dla dużych i małych

Płyta gazowa na szkle PGCA7101ApB marki Amica zachwyca nie tylko swoim eleganckim i minimalistycznym designem, ale także intuicyjną obsługą i funkcjonalnością w trosce bezpieczeństwo domowników. Pięć stabilnych rusztów żeliwnych to gwarancja wygodnej pracy i prostego czyszczenia. Koniec z garnkami „tańczącymi” na ogniu! Bez obaw możemy przygotowywać buliony w ogromnych garnkach jak i smażyć naleśniki na małych  patelniach. To wielofunkcyjność w prostej formie, a także możliwość przygotowywania wielu posiłków jednocześnie.

Planując długie wieczory przy garnkach w kuchni, warto wcześniej zainwestować w odpowiedni sprzęt, który pozwoli na wykorzystanie do maksimum swoich funkcjonalności i możliwości. Posiadając płytę gazową Amica z Palnikiem Wok możemy skorzystać ze specjalnego palnika z potrójnym płomieniem, dzięki którym w szybki sposób przygotujemy dania w dużych garnkach, głębokich patelniach z grubym dnem i naczyniach typu wok. To gwarancja równomiernego smażenia, gotowania, podgrzewania bez ryzyka przypaleń, niedosmażenia i utraty cennych substancji odżywczych. Z takim pomocnikiem jemy tylko smaczne i zdrowo!

Wciśnij i przekręć

Dziś gotowanie na gazie może  być  bezpieczne  i komfortowe.  W płytach gazowych Amica zastosowano specjalny zawór odcinający dopływ gazu, kiedy palnik przypadkowo zgaśnie. Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle pozwoli na włączenie palnika jedną ręką. Dzięki temu obsługa płyty jest wygodna i bezpieczna! Wystarczy wcisnąć zapalacz gazu w pokrętle, przekręcić pokrętło, a palnik zapłonie. Prosto i skutecznie!

Dbając o jak najlepszy wygląd płyty, producent zadbał o zastosowanie eleganckich i łatwych do czyszczenia materiałów. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by usunięcie wszelkich zanieczyszczeń zajęło użytkownikom jak najmniej czasu. Gładka powierzchnia z wysokiej jakości hartowanego szkła sprawi, że płyta gazowa będzie wyglądała w naszej kuchni prawdziwie luksusowo, a przy tym oszczędzi nam trudów przy sprzątaniu. Takie rozwiązania lubimy najbardziej!

Od teraz nie musimy martwić się długimi godzinami spędzonymi nad palnikami w kuchni. Niezależnie od tego, czy naszym celem jest przygotowanie wykwintnego obiadu dla całej rodziny, usmażenie makaronu po azjatycku czy dokładne pilnowanie gorącego masła w garnuszku, płyta gazowa na szkle Amica świetnie poradzi sobie z każdym zadaniem. Aż chce się eksperymentować bez końca!