<strong>Akcesoria<br>domowe</strong>
Zobacz więcej
<strong>Akcesoria<br>do produktów</strong>
Sprawdź

Sprytni pomocnicy w Twojej kuchni

Kuchnia należy do Ciebie, gdy czujesz, że masz pod ręką wszystko i możesz
z powodzeniem odtworzyć każdy przepis. Wybierz akcesoria,
dzięki którym gotowanie będzie proste i przyjemne.

Najlepsi
pomocnicy

Sprytne akcesoria ułatwiają gotowanie na każdym kroku.
Z odpowiednim wyposażeniem przygotujesz, przyrządzisz i podasz potrawę z wprawą godną szefa kuchni!

Przygotowywanie potraw

Czas zgotować ucztę! W ruch idą deski do krojenia i łopatki, które pomogą Ci trochę namieszać. Ty ostrzysz noże, a zapachy z kuchni wyostrzają zmysły domownikom.

Gotowanie i pieczenie

Dzięki odpowiednim akcesoriom, wszystko masz pod kontrolą. Ma być jak we włoskiej knajpce? Oto blacha do pizzy! Planujesz owocowe ciasto na piknik? Wybierz blachę do pieczenia z pokrywką!

Serwowanie dań

Dania gotowe do podania! Czas na pomocników, którzy ukoronują Twój wysiłek - łyżka, chochla i młynek 2w1 zadbają o to, by dania na stole wylądowały równie zgrabnie, jak zostały przyrządzone.

Przygotuj się!

Wybierz akcesoria, których potrzebujesz do codziennych
kulinarnych wyzwań i na specjalne okazje.

   Deski
   do krojenia

   Dużo siekania i krojenia w przepisie? Położysz go na deski! Skompletuj swój zestaw desek do krojenia o różnym przeznaczeniu tak, by poradzić sobie z każdą ilością i rodzajem składników.

   Deski do krojenia

   Formy i naczynia
   do pieczenia

   Jeśli nie brakuje Ci kulinarnych inspiracji, dopilnuj by nie zabrakło Ci też odpowiednich akcesoriów. Idealnie chrupka pizza rzymska powstanie dzięki specjalnej blaszce do pizzy, a sernik nowojorski najlepiej wychodzi w formie do pieczenia z pokrywką.

   Formy i naczynia do pieczenia

   Młynki

   Młynek 2w1 to sprytny patent na zmielenie soli i pieprzu w jednym urządzeniu. W kuchni pomaga Ci zaoszczędzić miejsce, a na stole świetnie się prezentuje. Dzięki regulowanemu ceramicznemu mechanizmowi mielenia, prostym ruchem obrotowym możesz wybrać, czy chcesz zmielić przyprawy grubo, czy drobno.

   Młynki

   Noże kuchenne

   Wystarczy kilka dobrych noży, aby zaspokoić każdy wyostrzony apetyt. Ale warto pamiętać o ich regularnym ostrzeniu, by posłużyły nam jak najdłużej!

   Noże kuchenne

   Przybory kuchenne

   Czas podawać do stołu? Zrób to w najlepszym stylu! Wybierz akcesoria do serwowania, które są rozwiązaniem idealnym – odporne na wysokie temperatury, a jednocześnie lekkie i bezpieczne dla garnków o każdej powierzchni, dzięki silikonowemu wykończeniu. Ich prosta forma pasuje do każdej kuchni - możesz je wygodnie powiesić na widoku i mieć zawsze pod ręką.

   Przybory kuchenne

   Zobacz również

   Wyposażenie idealnie dopasowane!

   Zależy nam na tym, aby akcesoria dedykowane produktom Amica, cechowała jakość, którą już dobrze znasz. W naszej ofercie znajdziesz uzupełniające wyposażenie do piekarników i zmywarek, worki do odkurzaczy, filtry do okapów i oczyszczacze powietrza.