WCF2V60B38.1
CHŁODZIARKA DO WINA

CHŁODZIARKA DO WINA
WCF2V60B38.1

Znajdź najbliższy sklep, w którym możesz kupić wybrany produkt
Klasa energetyczna : G
Pojemność: ilość butelek: 38
Ilość stref: 2 strefy
POLSKA MARKA AGD

Zdjęcia i filmy w sekcji „Opis produktu” mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu produktu.

Dla Twojej wygody

Dwie strefy chłodzenia

Dwie strefy chłodzenia

Winiarka Amica to produkt niezbędny dla każdego miłośnika wina. Dwie niezależne strefy chłodzenia pozwalają na elektroniczną regulację temperatur w zakresie +5 do +20⁰C. Dzięki temu masz pewność, że trunki, niezależnie od rodzaju, będą trzymane w idealnych warunkach. W jednym urządzeniu możesz z powodzeniem przechowywać wino białe, które wymaga temperatury +7 do +14⁰C oraz wino czerwone w temperaturze +10 do +18⁰C. Winiarka Amica to profesjonalne i odznaczające się designem urządzenie, które pozwoli się Tobie rozkoszować smakiem ulubionego wina.
Elektroniczna kontrola temperatury

Elektroniczna kontrola temperatury

Gustujesz w różnych rodzajach wina? Teraz możesz przechowywać je w optymalnych dla nich warunkach. A nawet dostosowywać temperaturę do potrzeb konkretnych szczepów czy etapu dojrzewania trunku. Chłodziarki do wina Amica dają bowiem możliwość elektronicznej, precyzyjnej regulacji temperatury w jednej strefie chłodzenia. Czerwone, białe, musujące… Niezależnie od okazji zawsze będą czekać na Ciebie schłodzone tak, jak powinny.
Optymalna wilgotność

Optymalna wilgotność

Wyschnięty lub rozszczelniony korek i wino niezdatne do wypicia od razu po otwarciu butelki to koszmar każdego miłośnika tego trunku. Chłodziarki do wina Amica, wyposażone w odpowiedni wentylator, dają możliwość łatwego czuwania nad stopniem wilgotności w środku urządzenia, tak by stale utrzymywać go na optymalnym poziomie.Dzięki temu mamy pewność, że wino nie będzie się utleniać i parować, a dodatkowo zapobiega rozwojowi bakterii i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Etykiety na butelkach będą prezentować się elegancko, a możliwość ich odklejenia ograniczona jest do minimum – to gwarancja wyglądu i smaku na najwyższym poziomie.

Jeszcze więcej możliwości

Ochrona UV

Ochrona UV

W chłodziarkach do wina Amica zastosowano przyciemniane szyby, by wino nie miało kontaktu ze zbyt dużą ilością światła. Światło przyspiesza bowiem dojrzewanie i zmienia smak oraz zapach wina – na jego niekorzyść – wytwarzając związki siarki. Zastosowane podświetlenie LED nie emituje zaś do otoczenia dodatkowego, zbędnego ciepła, które może przyczynić się do rozregulowania temperatury wewnątrz komory chłodziarki. Warunki przechowywania wina są więc niemal tożsame z takimi, które można uzyskać w piwniczce. Ciemno, chłodno… idealnie!
Ochrona UV
DoubleDoor

DoubleDoor

Każde wino wymaga specjalnego sposobu przechowywania, by mogło cieszyć smakiem i aromatem. Dwudrzwiowa winiarka Amica zapewnia idealne parametry – otwarcie drzwi jednej komory nie wpływa na warunki panujące w drugiej komorze. Dzięki temu butelki wina przechowywane są w stałej wilgotności i temperaturze. Obydwie komory są równej wielkości, więc możesz przechowywać więcej wina niż w winiarkach jednodrzwiowych.
DoubleDoor
Drzwi przestawne

Drzwi przestawne

Chłodziarka prezentuje się okazale, jednak dostęp do niej jest niewygodny? W przypadku chłodziarek do win Amica taki problem nigdy nie wystąpi – dzięki możliwości wygodnego montażu drzwi na lewą bądź prawą stronę. W przypadku przeprowadzki czy przemeblowania łatwo zaś przełożyć drzwi tak, by pasowały do nowej aranżacji przestrzeni. Najlepszy design to nie tylko styl i elegancja, to przede wszystkim ergonomia.
Drzwi przestawne

Specyfikacja

Funkcjonalność

Elektroniczna kontrola temperatury
Elektroniczne
Czynnik chłodniczy
R600a
Sterowanie regulacją temperatury
Wewnątrz
Alarm podwyższonej temperatury w winiarce
Alarm niedomkniętych drzwi

Wyposażenie

Ilość stref
2 strefy
Drzwi pokryte filtrem UV
Ilość półek na butelki
12
Wykonanie półek na butelki
Drewniane
Pojemność: ilość butelek
38
Cicha praca
Pozycja lampy wewnętrznej
Góra
Typ lampy wewnętrznej
LED
Wentylator

Dane techniczne

Typ produktu
Wolnostojace
Kolor drzwi
Czarny
Kolor wnętrza
Czarny
Głębokość netto
570 mm
Wysokość netto
825 mm
Szerokość netto
595 mm
Waga netto
47 kg
Pojemność całkowita
116 l
Klasa energetyczna
G
Poziom hałasu
0 dB
Klasa emisji hałasu
C
Roczne zużycie energii
142.35 kWh
Rodzaj uchwytu
Zewnętrzny
Zakres temperatury
5-20
Zakres temperatury w strefie 2 (°C)
5-20
Pliki do pobrania
Etykieta energetyczna
Etykieta energetyczna
Pobierz
Karta produktu
Karta produktu
Pobierz
Instrukcja użytkownika
Instrukcja obsługi
Pobierz
Pobierz
Akcesoria
Akcesoria
Odkryj akcesoria, które uzupełniają wybrany przez Ciebie sprzęt, a Tobie jeszcze bardziej ułatwią codzienne obowiązki!
Sklep z akcesoriami Amica

Inspiracje

Potrzebujesz porady? Chcesz trochę więcej poczytać o różnego rodzaju rozwiązaniach lub sprzęcie? Wejdź do naszego świata inspiracji - tam znajdziesz wszystko, co może Cię zainteresować! Dowiedz się więcej
inpiracje

Opinie

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena

Opinie użytkowników

0 opinii

tego produktu