Filtr węglowy FWP 19
FILTR DO OKAPU

FILTR DO OKAPU
Filtr węglowy FWP 19

Ocena:
80 % of 100
Łatwy w montażu
Pasujący do różnych modeli
POLSKA MARKA AGD
Gotowanie sprawiałoby ci mnóstwo przyjemności, gdyby nie niepożądane zapachy z patelni lub garnka, a także całe mnóstwo niepotrzebnej pary. Czy można sobie z tym poradzić? Oczywiście. Rozwiązaniem będzie filtr węglowy do okapu Amica. Model FWP 19 to korzystny wybór z wielu względów. Przede wszystkim jest to element łatwy w montażu i pasujący do pochłaniaczy kuchennych różnego typu. Ponadto okazuje się bardzo skuteczny w absorbowaniu zapachów towarzyszących gotowaniu oraz nadmiaru wilgoci. W ten sposób w znaczny sposób zapobiegamy odkładaniu się pary na powierzchniach kuchennych - zwłaszcza meblach, ścianach oraz blatach. Co więcej, filtr węglowy do okapu nie zmniejsza skuteczności pracy pochłaniacza. Wystarczy wymieniać FWP 19 go co ok 3-4 miesiące, aby cieszyć się z gotowania.
accessory-image
matching devices

Pasujące urządzenia

OTP6233I
OTP6233W
OTP6243B
OTP6243I

Zdjęcia i filmy w sekcji „Opis produktu” mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu produktu.

Specyfikacja

Funkcjonalność

Pasujący do różnych modeli
Łatwy w montażu

Dane techniczne

Głębokość netto
27 mm
Szerokość netto
99 mm
Wysokość netto
99 mm
Waga netto
0.13 kg

Dane logistyczne

EAN
5906006611323
Akcesoria
Akcesoria
Odkryj akcesoria, które uzupełniają wybrany przez Ciebie sprzęt, a Tobie jeszcze bardziej ułatwią codzienne obowiązki!
Sklep z akcesoriami Amica

Inspiracje

Potrzebujesz porady? Chcesz trochę więcej poczytać o różnego rodzaju rozwiązaniach lub sprzęcie? Wejdź do naszego świata inspiracji - tam znajdziesz wszystko, co może Cię zainteresować! Dowiedz się więcej
inpiracje

Opinie

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena

Opinie użytkowników

1 opinia

tego produktu