2022.03.02

Daj się zaskoczyć nowoczesnej i funkcjonalnej kuchence mikrofalowej

Czasy, w których kuchenki mikrofalowe posiadały wyłącznie funkcję sterowania czasem i mocą grzania już dawno minęły! Małe urządzenia do szybkiego podgrzewania potraw sprawią, że gotowanie stanie się wyjątkowo proste. Posiadanie w swojej kuchni kuchenek mikrofalowych do zabudowy to oszczędność miejsca, pieniędzy i energii. Co skrywa w sobie ten niewielki sprzęt? Odkryjmy to razem!

Nowości wśród urządzeń mikrofalowych mogą zaskoczyć wszystkich tych, którzy na co dzień do podgrzewania potraw używają wyłącznie piekarnika i płyty grzewczej. Jeśli dotychczas byliśmy sceptyczni wobec zakupu nowego małego urządzenia, który będzie zajmował naszą kuchenną przestrzeń, nie musimy się już więcej o to martwić. Kuchenka mikrofalowa do zabudowy idealnie wpasuje się wystrój nowoczesnego domu, a dodatkowo wyręczy nas w wielu czynnościach pochłaniających nasz czas, takich jak rozmrażanie czy… grillowanie w środku zimy! To zdecydowanie dobra inwestycja dla osób, którym zależy na szybkiej, bezproblemowej i sprawnej pracy w kuchni.

Gesty wyrażają najwięcej

Pożegnajmy się z widokiem pokręteł i przycisków na kuchenkach mikrofalowych – czas na innowacyjny wygląd! Urządzenia marki Amica często korzystają z technologii pozwalających na sterowanie sprzętem za pomocą sensorów. Od teraz mikrofalówki możesz otwierać bez użycia siły – wystarczy delikatne dotknięcie, a drzwi otworzą się automatycznie. Płaski panel sterowania to gwarancja wygody i estetyki w jednym. Taką powierzchnię łatwiej utrzymamy w czystości, ponieważ brak przycisków to też brak szczelin.

W urządzeniach zaprogramowano szereg gotowych programów, które pomogą w odpowiednim dobraniu parametrów. Niezależnie od tego, czy chcemy wyłącznie rozmrozić owoce, podgrzać makaron lub zaserwować grillowaną rybę dla gości, kuchenka sama dobierze odpowiednie parametry grzania dostosowane do rodzaju potrawy. Szybsze ustawienie pożądanego programu osiągniemy dzięki sensorowemu sterowaniu. Higienicznie czysto i sprawnie!

Rozmroź, podgrzej, przypiecz

Nie ma na co czekać – teraz nawet z głęboko zamrożonej potrawy przygotujemy ciepły posiłek w trakcie jednego procesu. Rozmrażanie i podgrzewanie bez przerywania pracy mikrofalówki to oszczędność czasu i wygoda użytkowania. W urządzeniach zastosowano również funkcję rozmrażania wagowego, które dostosowuje odpowiednie parametry do wagi naszego dania, by było odpowiednio ciepłe i gotowe do spożycia.

Z mikrofalami Amica koniec lata już nie oznacza końca sezonu grillowego! Wystarczy włożyć potrawę do kuchenki, wybrać funkcje Grill i w szybki sposób przygotować chrupiące danie o każdej porze roku! Przed grillowaniem musisz podgrzać swoją potrawę? Żaden problem – funkcja Combigrill łączy w sobie mikrofalę oraz funkcje grilla. W ciągu krótkiej chwili możemy delektować się idealnie podgrzaną rybą lub stekiem o pysznej, chrupiącej skórce.

Wygoda i oszczędność w małej formie

Kuchnie mikrofalowe do zabudowy to pomocne urządzenia, które pokochają osoby ceniące sobie dobry design w kuchni domowej. To także gratka dla osób zabieganych, rodziców małych dzieci i tych, którzy nie lubią spędzać wielu godzin nad garnkami. Nowoczesne funkcje pomogą w codziennych obowiązkach a jednocześnie sprawią, że korzystanie z mikrofalówki stanie się banalnie proste i przyjemne!