Świeżość jak z ogrodu. 3 x dłużej!

Vit Control


Plus

Ciesz się 3 x dłużej świeżością Twoich zakupów!

Pojemnik Vit Control Plus umożliwia regulację poziomu wilgotności w zależności od potrzeb. Dzięki temu jest idealnym miejscem do przechowywania warzyw i owoców, które pozostają świeże, smaczne i soczyste na dłużej.

Kup on-line
Lodówki z pojemnikiem
Vit Control Plus
Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca FK299.2FTZXAA

Humidity Control

Przejmij kontrolę nad wilgotnością w pojemniku Vit Control Plus. Wystarczy jeden ruch suwaka. Przesuń go w lewo, by jak najdłużej cieszyć się soczystością ulubionych owoców. Przesuń go w prawo, by w warunkach zwiększonej wilgotności zachować jędrność i chrupkość warzyw.

Taca Fresh Pad

Dzięki dodatkowej tacy Fresh Pad, powietrze swobodnie porusza się wewnątrz pojemnika. To dodatkowe zabezpieczenie dla produktów, które nie przylegają bezpośrednio do dna. Gładka powierzchnia ze specjalnie zaprojektowanymi diamentowymi otworami sprawia, że cząsteczki wody, które mogą znajdować się na produktach są od nich skutecznie oddzielone. Tacę można także łatwo wyjąć i wyczyścić w zmywarce, więc utrzymanie czystości jest proste!

Fresh Zone

Temperatura w pojemniku dochodzi zaledwie do 3⁰C, to idealne warunki do przechowywania mięsa, ryb oraz innych produktów, które wymagają szczególnych warunków. Niższa temperatura sprawia, że dłużej zachowują swój smak, zapach i wartości odżywcze. Dzięki specjalnym prowadnicom dostęp do pojemnika Fresh Zone jest bardzo prosty i wygodny.

Kup on-line
Lodówki z pojemnikiem
Fresh Zone
Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca FK321.6 GBDFAA

Total No Frost

Dzięki ciągłemu obiegowi chłodnego powietrza, na każdej półce wewnątrz lodówki, panuje taka sama temperatura. Stała kontrola poziomu wilgotności pozwala także zminimalizować ryzyko rozwoju bakterii i zachować świeżość produktów na dłużej.

Dodatkowo ruch powietrza zapobiega gromadzeniu się szronu i lodu, a więc koniec z rozmrażaniem!

Klasa


energetyczna A++

Nowoczesny design to nie wszystko.

Klasa energetyczna A++ pozwala na oszczędność energii elektrycznej do 30% i znacznie wpływa na zmniejszenie rachunków za prąd.

Produkty polecane

Zobacz wszystkie  >