Razem każdego dnia

Razem każdego dnia

Od ponad 70 lat produkujemy sprzęt AGD, by wspierać miliony osób w codziennych obowiązkach i kuchennych wyzwaniach. Jesteśmy polską marką, która łączy rodziny i bliskich przy wspólnym stole. Łączy tradycję z nowoczesną technologią, ułatwiając życie każdego dnia!

Radość z domowego chlebaleft front
Radość z domowego chlebaleft back
FullSteam

FullSteam

Lepszy smak i konsystencja bez straty witamin i mikroelementów to zasługa specjalnie zaprojektowanego generatora pary – dzięki niemu para rozchodzi się równomiernie w całym piekarniku! Dodatkowo gotowe programy parowe, opracowane przez profesjonalnych kucharzy, podpowiedzą idealne parametry pieczenia dla danej potrawy.

SoftSteam

Dzięki pieczeniu z dodatkiem pary wypieki zachowują wyśmienity smak, a pieczywo wyrasta lepiej i równomiernie, jest też bardziej puszyste i nie przesusza się. SoftSteam idealnie nadaje się też do podgrzewania potraw, które zachowują dzięki niemu swoją soczystość.

Radość z domowego chleba

Pyszny, pachnący chleb z chrupiącą skórką. Brzmi wyśmienicie i tak samo smakuje! Domowe pieczywo wróciło do łask, szczególnie dziś stało się bardzo pożądane. Teraz upieczesz idealny domowy chleb dzięki piekarnikowi Amica z parą. Do wyboru masz piekarniki z SoftSteam - dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z pieczeniem na parze lub FullSteam – ze specjalnym generatorem pary i profesjonalnymi programami parowymi. Nic, tylko wypróbować!

 • icon fullsteam

  Fullsteam

 • icon softsteam

  Softsteam

Błyskawiczny obiad po ciężkim dniu

Wracasz zmęczony z pracy i marzysz o tym, żeby szybko coś zjeść… Brzmi znajomo? Wszystkim zabieganym pomoże nowa płyta indukcyjna Amica z funkcją PowerBooster - gwarantuje błyskawiczne podgrzanie dania czy zagotowanie wody na makaron już w 60 sekund! Możesz więc szybko przygotować wytęskniony ciepły posiłek i poświęcić zyskany czas swoim bliskim albo po prostu na odpoczynek.

 • icon powerbooster

  PowerBooster

left front
Błyskawiczny obiad po ciężkim dniuleft back
powerbooster

PowerBooster

Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Funkcja PowerBooster zwiększa moc grzania i pozwala na szybsze przygotowanie potraw – przy takim samym zużyciu energii jak podczas dłuższego gotowania przy mniejszej mocy. Krótszy czas gotowania, czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych. Szybko i zdrowo!

Wsparcie dla instytucjileft front
Wsparcie dla instytucjileft back
miniature

37 miast

44 instytucje

236 sprzętów

Wsparcie dla instytucji

Pandemia dotknęła nas wszystkich. Dlatego tak ważne jest to, żeby nie pozostawać biernym i nieść pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Amica przekazała już mnóstwo sprzętu AGD do szpitali, laboratoriów i szkół w całej Polsce. By w ten sposób wspomóc pracę osób będących na pierwszej linii walki z wirusem.

 • icon helper

Amica. Polska marka AGD

Amica jest polską marką. Fabryka mieści się w wielkopolskich Wronkach, dając zatrudnienie tysiącom ludzi. Jesteśmy blisko Was, przez co dobrze rozumiemy Wasze potrzeby. Jesteśmy dumni, że nasze produkty można dzisiaj znaleźć w co drugim polskim domu, a Amica jest niekwestionowanym liderem wśród producentów kuchenek wolnostojących w tej części świata.

 • icon agd

map