Rzuć prasowanie
z suszarką
parową Amica

Dzięki funkcji SteamTouch
Twoje ubrania mają
o 70% mniej zagnieceń
 

<Przejdź do pralek

Suszarki

 

SteamTouch

SteamTouch to higieniczne pranie oraz łatwe prasowanie.

Na końcu cyklu suszenia funkcja SteamTouch wypełnia bęben suszarki parą wodną, która delikatnie wnika we włókna, rozluźniając je. Para zabija także groźne drobnoustroje i redukuje zagniecenia. Pranie jest higieniczne, puszyste i świeże — a prasowanie łatwe!

Funkcje SteamTouch możesz dodać do 7 programów prania:

  • Koszule
  • Delikatne
  • Mix
  • Antyalergiczne
  • Fitness
  • Syntetyki
  • Program odświeżanie z możliwością dodania pary
Delikatna bluzka czy koszula wymagają specjalnego traktowania. Dedykowany program wykorzysta optymalne ustawienia i skutecznie wysuszy ubrania bez ryzyka zniszczenia delikatnych tkanin. Ciesz się profesjonalnym wyglądem dopiętym na ostatni guzik!
Boisz się suszenia jedwabiu w suszarce? Dzięki łagodnym ruchom bębna w dedykowanym programie, nawet najdelikatniejsze tkaniny zostaną wysuszone skutecznie, ale bez ryzyka naruszenia wrażliwych na tarcie włókien. Twoje zwiewne i lekkie ubrania zyskały skuteczną ochronę, dzięki której możesz cieszyć się nimi dłużej.
Jeśli Twoja szafa składa się z zestawu różnokolorowych ubrań Program Mix jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Dzięki niemu bezpiecznie wysuszysz bez ryzyka zafarbowania jasnych tkanin lub utraty intensywności barw. Ciesz się nosząc takie kolory, które podobają Ci się najbardziej, a nie takie, które będzie łatwo wysuszyć.
Ten program docenią nawet najbardziej wymagające osoby. Bezpieczny dla alergików i dzieci, program suszenia antyalergicznego, idealnie sprawdzi się także w przypadku delikatnych ubranek dziecięcych. To specjalny program, który usuwa praktycznie wszystkie alergeny, resztki detergentów i inne szkodliwe elementy. Wszystko w trosce o najdelikatniejszą skórę.
Zadbaj o swój strój do uprawiania sportu! Dedykowany program skutecznie wysuszy nawet delikatne ubrania z mikrofibry , gwarantując bezpieczeństwo wymagającym tkaninom. Ty osiągasz maksymalne efekty na siłowni, a Twoja suszarka zapewnia maksymalne efekty suszenia!
Tkaniny syntetyczne mają szczególne właściwości, dlatego wymagają szczególnych warunków suszenia. Program Syntetyki zapewnia optymalne parametry, które gwarantują bezpieczeństwo syntetycznych włókien podczas suszenia. Możesz być pewien, Twoje ubrania nie zniszczą się. Susz spokojnie!
Zbliża się wiosna i czas odświeżyć lżejszą garderobę? Już nie musisz jej prać, wystarczy chwila w suszarce! Skorzystaj z krótkiego 20-minutowego programu – dzięki cząsteczkom pary wnikającym we włókna tkanin pozbędziesz się zagnieceń z odzieży. Zaledwie moment i możesz cieszyć się świeżymi i rozprostowanymi ubraniami!

Poznaj więcej zalet funkcji SteamTouch

Odzież wolna od groźnych drobnoustrojów  >

Odzież wolna od groźnych drobnoustrojów

Odświeżone i zdezynfekowane ubrania. To doskonała opcja dla osób o wrażliwej skórze oraz alergików. Dzięki SteamTouch usuniesz bakterie i roztocza odpowiedzialne za niepożądane zapachy.

Likwidacja przyczyn brzydkiego zapachu  >

Likwidacja przyczyn brzydkiego zapachu

Para wnika głęboko w tkaninę i neutralizuje nie tylko przykre zapachy, ale likwiduje przede wszystkim ich źródło. To gwarancja prawdziwie świeżego zapachu suszonego prania przez długi czas!

Prawdziwie miękkie i puszyste ubrania  >

Prawdziwie miękkie i puszyste ubrania

Twoje ubrania staną się puszyste, miękkie i niezwykle przyjemne w dotyku. Wszystko dzięki parze wodnej, która wnika we włókna i rozluźnia je, nadając materiałowi delikatności.

Silnik LogicDrive 2.0

Wstawiasz ubrania do suszenia i… możesz się odprężyć!

Żadne hałasy nie zaburzą tego, co masz w planach. Druga generacja silnika LogicDrive ogranicza do minimum głośność pracy suszarki. LogicDrive 2.0 to też oszczędności na każdym suszeniu dzięki klasie energetycznej A+++. Dodatkowo nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwolą wydatnie wydłużyć żywotność sprzętu.

Mniejsze koszty i większy komfort!

AquaDose

Wygoda to podstawa!

Dlatego nawet akcesoria do suszarek Amica są wyjątkowo ergonomiczne! Nie szukaj już butelek czy kubków, gdy chcesz suszyć z użyciem pary – skorzystaj z wygodnego dozownika. Specjalny kształt szyjki pozwala na łatwy dostęp do otworu wlewowego suszarki, a dodatkowy odpowietrznik zapobiega efektowi bąblowania i rozlewania wody.

To wyjątkowa wygoda, gdy ustawisz suszarkę na pralce. Komfort użytkowania w każdym szczególe!

HeatPump

Chcesz płacić mniejsze rachunki? Wybierz suszarkę z HeatPump!

System pompy ciepła pozwala na lepszą efektywność przy niższej temperaturze suszenia. A niższa temperatura to niższe koszty energii – z HeatPump aż 4-krotnie! To warunki bardziej naturalne i przyjazne dla suszonej odzieży, dlatego wiesz, że Twoje ubrania są bezpieczne i nie zniszczą się. To prawie tak, jakby suszyć ubrania na sznurku w słoneczny dzień. Tylko bezpieczniej, szybciej i możesz to robić w domu, nawet zimą!

Gotowe za…

Potrzebujesz, by suszenie zakończyło się o konkretnej godzinie? Żaden problem!

Zdecyduj, za ile godzin suszarka ma się wyłączyć, i… już! Możesz wyjść z domu, a gdy wrócisz, suche ubrania będą na Ciebie czekać! Urządzenie samo dobierze moment startu cyklu, by skończyć idealnie o wyznaczonym przez Ciebie czasie.

Gotowe i suche zawsze na czas!

System sensorów DrySensor >

System sensorów DrySensor

Na pewno ustawiłeś dobrą temperaturę suszenia? A jeśli będzie za wysoka…? Nie będzie! Bo specjalny system czujników wilgotności i temperatury sam dopasuje warunki do rodzaju i kondycji suszonych ubrań! A nawet skróci czas programu w trakcie jego trwania, gdy wyczuje taką potrzebę. Optymalne warunki to optymalne zużycie energii i gwarancja bezpieczeństwa Twojej odzieży, która nie jest narażona na zbyt długie oddziaływanie ciepłego powietrza. Automatycznie oszczędzasz na rachunkach, a Twoje ubrania się nie niszczą!

Autoczyszczenie filtra >

Autoczyszczenie filtra

Suszarka działa najlepiej, gdy jej filtr jest czysty. Teraz możesz uniknąć żmudnego i niewygodnego czyszczenia po każdym cyklu suszenia! Funkcja Autoczyszczenie filtra ściąga z Ciebie ten uciążliwy obowiązek! Ubrania się suszą, a filtr czyści się sam! To wygoda, ergonomia i pełna efektywność suszarki każdego dnia!

Poziom suszenia >

Poziom suszenia

Chcesz od razu założyć ubrania, włożyć je do szafy czy może jeszcze przeprasować? Wybierz jeden z trzech poziomów suszenia i dopasuj właściwości wysuszonych tkanin do swoich potrzeb! Poziomy „na wieszak”, „do szafy” i „do prasowania” to różny czas trwania programu i w efekcie stopień wilgotności tkanin. Suszenie dopasowane do Twoich wymagań!

Program odświeżanie z możliwością dodania pary >

Program odświeżanie z możliwością dodania pary

Zbliża się wiosna i czas odświeżyć lżejszą garderobę? Już nie musisz jej prać, wystarczy chwila w suszarce! Skorzystaj z krótkiego 20-minutowego programu – dzięki cząsteczkom pary wnikającym we włókna tkanin pozbędziesz się zagnieceń z odzieży. Zaledwie moment i możesz cieszyć się świeżymi i rozprostowanymi ubraniami!

Suszenie czasowe >

Suszenie czasowe

Suszysz zimnym lub ciepłym powietrzem – dokładnie tak, jak chcesz. Bez względu na poziom wilgotności wsadu, program będzie działać dokładnie tak, jak Ty go ustawisz. Masz pełną kontrolę nad czasem trwania. Docenisz to zwłaszcza przy odświeżaniu ubrań, które leżały dłużej w szafie lub bardzo delikatnej odzieży nie nadającej się do ciepłego suszenia. Ty decydujesz, suszarka pracuje!

Ekologia
Twój czysty zysk

Zależy Ci na efektywnym suszeniu? Wszystkie suszarki Amica zapewniają skuteczny proces suszenia odzieży. Wyspecjalizowane programy dostosowane do różnych typów tkanin sprawiają, że rzeczy wyjęte z suszarki są zawsze suche, miękkie oraz pachnące.

Suszarka ładowana od frontu

AWD83LCiBT

Steam Touch
Klasa energetyczna A+++
Silnik Logic Drive 2.0

Dowiedz się więcej >
KUP SUSZARKĘ
AMICA DREAM WASH
Suszarka AWD83LCiBT
Zobacz wszystkie >
* Produkt dostępny w sprzedaży od 18 czerwca 2018 r.

Suszarka ładowana od frontu

AWD82LCB

Heat Pump
Klasa energetyczna A++
 

Dowiedz się więcej >
KUP SUSZARKĘ
AMICA DREAM WASH
Suszarka AWD82LCB
Zobacz wszystkie >

Produkty polecane

Zobacz wszystkie  >