Para idealna?
Wielozadaniowa pralka i suszarka Amica

Obejrzyj film

Nowe suszarki Amica z generatorem pary SteamTouch

Poznaj doskonałe efekty suszenia z parą

SteamTouch
to higieniczne pranie
i znacznie mniej zagnieceń

Nie tylko suche, ale zdezynfekowane i z mniejszą ilością zagnieceń! Takie będzie Twoje pranie po suszeniu z funkcją SteamTouch! Cząsteczki pary wnikają we włókna tkanin, rozluźniają je, prostują i czyszczą. Zabijają też drobnoustroje, dlatego ubrania są zdezynfekowane i zawsze świeżo pachną. A Ty praktycznie nie musisz już ich prasować!

Generator pary SteamTouch to także:

Bezpieczne tkaniny

Dzięki generatorowi pary SteamTouch Twoje ubrania będą odświeżone, zdezynfekowane i wolne od groźnych drobnoustrojów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla alergików i osób o skórze wrażliwej, które źle reagują na przykład na roztocza.

Zawsze pachnące

Przyznaj się - zdarzyło Ci się wąchać ubrania i zachwycać ich zapachem? Teraz już zawsze ubrania - Twoje i Twoich bliskich - będą przyjemnie pachnieć. Dlaczego? Bo SteamTouch usuwa przyczyny przykrego zapachu.

Miękkie i puszyste

Czasem chcemy, żeby ubrania i tkaniny otulały nas swą puszystością. Dotyczy to przede wszystkim ciepłych swetrów, szlafroków czy ręczników. I właśnie to zapewnia SteamTouch, który nie tylko rozprostowuje ubrania, lecz także sprawia, że są cudownie miękkie.

 • Bezpieczne tkaniny
 • Zawsze pachnące
 • Miękkie i puszyste

Zobacz jak światło UV
likwiduje wirusy

Rzeczy, które wyciągasz z suszarki, mogą być nie tylko suche i miękkie, ale także pozbawione wirusów i bakterii. Jak to możliwie? Innowacyjna funkcja UV Hygiene Technology pozwala na niezwykle skuteczną eliminację groźnych patogenów światłem ultrafioletowym podczas suszenia. Możesz mieć pewność, że Twoje rzeczy będą idealnie suche, miękkie, pachnące i co najważniejsze, bezpieczne do noszenia.

Oszczędzaj energię i środowisko

Klasa energetyczna A+++

Chcesz, by rachunki za prąd były niższe? Wybierz suszarkę o wysokiej klasie energetycznej i miej wpływ na to, ile energii zużywają Twoje sprzęty. W porównaniu z urządzeniami klasy A++, suszarki w klasie A+++ to średnio aż 133 cykle suszenia rocznie więcej.

LogicDrive 3.0

Nowa generacja bezszczotkowego silnika LogicDrive 3.0 to oszczędność podczas każdego suszenia, dzięki klasie energetycznej A+++ oraz rozwiązaniom technologicznym, które pozwolą znacznie wydłużyć żywotność sprzętu. Mniejsze koszty i większy komfort!

EcoBar

Zastanawiasz się, ile suszarka zużywa prądu? Teraz dzięki czytelnej informacji na panelu możesz dobrać parametry suszenia do swoich preferencji. Czytelny wskaźnik poinformuje cię o przybliżonym zużyciu energii w danym programie i przy użyciu konkretnej funkcji. Pełna wiedza = optymalny wybór i oszczędność!

HeatPump

Chcesz płacić mniejsze rachunki? Wybierz suszarkę z HeatPump! System pompy ciepła pozwala na wyższą efektywność przy niższej temperaturze suszenia. A to oznacza niższe koszty energii – z HeatPump aż 4-krotnie! To warunki bardziej naturalne i przyjazne dla suszonej odzieży, dlatego masz pewność, że Twoje ubrania będą bezpieczne i nie stracą swoich właściwości. To prawie tak, jakby suszyć ubrania na sznurku w słoneczny dzień. Tylko bezpieczniej, szybciej i możesz to robić w domu, nawet zimą!

Klasa energetyczna A+++

Chcesz, by rachunki za prąd były niższe? Wybierz suszarkę o wysokiej klasie energetycznej i miej wpływ na to, ile energii zużywają Twoje sprzęty. W porównaniu z urządzeniami klasy A++, suszarki w klasie A+++ to średnio aż 133 cykle suszenia rocznie więcej.

LogicDrive 3.0

Nowa generacja bezszczotkowego silnika LogicDrive 3.0 to oszczędność podczas każdego suszenia dzięki klasie energetycznej A+++ oraz rozwiązania technologiczne, które pozwolą znacznie wydłużyć żywotność sprzętu. Mniejsze koszty i większy komfort!

Sprawdź intuicyjny panel w akcji

Duży kolorowy wyświetlacz sterowany dotykowo to prosty i elegancki sposób wyświetlania
praktycznie wszystkich parametrów suszenia i opcji dodatkowych

Ulubiony

Jednym ruchem, ustawiając Program Ulubiony, użytkownik może korzystać z preferowanych przez niego ustawień i parametrów suszenia. Gwarantuje to wygodę i oszczędność czasu.

Codzienny 58'

Program suszenia Codzienne to unikalny program, który w ciągu zaledwie 58 minut całkowicie wysuszy nawet bardzo wilgotną odzież.

Delikatny

Ustawienia programu pozwalają na delikatne obchodzenie się z odzieżą z tkanin takich jak jedwab.

Antyroztocza

Program wykorzystuje działanie pompy ciepła oraz światło UV w celu redukcji roztoczy. Dzięki temu Twoje rzeczy będą sterylnie czyste.

Antyalergiczny

Specjalny program, który usuwa praktycznie wszystkie alergeny, resztki detergentów, roztocza i bakterie, czego efektem jest zdezynfekowane i wolne od alergenów pranie.

Wełna

Program Wełna gwarantuje pełne dosuszenie wełny przy jej całkowitej ochronie. Swetry nie skurczą się o 2 rozmiary i zachowają swój dotychczasowy wygląd.

Suszenie czasowe - zimne powietrze

Program suszy niezależnie od poziomu wilgotności wsadu i będzie działać dokładnie tak, jak ustawisz. Docenisz to zwłaszcza przy odświeżaniu ubrań lub bardzo delikatnej odzieży.

Suszenie czasowe - ciepłe powietrze

Program suszy niezależnie od poziomu wilgotności wsadu i będzie działać dokładnie tak, jak go ustawisz. Docenisz to zwłaszcza przy suszeniu grubych koców czy butów.

Program Bawełna

Program do suszenia odzieży z bawełny, bielizny pościelowej oraz ręczników. Specjalnie dobrane parametry sprawią, że Twoje pranie będzie idealnie wysuszone.

Program Koszule

Ustawienia programu pozwalają na delikatne obchodzenie się z odzieżą z tkanin wymagających specjalnego traktowania takich jak koszule i bluzki.

Program Outdoor

Program do suszenia odzieży wymagającej specjalnego traktowania: odzieży wierzchniej, sportowej czy wodoodpornej

Program Mix

Program przeznaczony do bawełnianych tkanin kolorowych. Dzięki niemu wysuszysz wszystko bez ryzyka zafarbowania jasnych tkanin lub utraty intensywności barw.

Program Jeans

Wyprane jeansy zawsze długo schną? Nie muszą! Specjalny program do suszenia jeansów idealnie i szybko je wysuszy.

Program Sport

Specjalny program do suszenia odzieży sportowej. Skutecznie wysuszy nawet delikatne ubrania z mikrofibry, gwarantując bezpieczeństwo wymagającym tkaninom.

Program Syntetyki

Program Syntetyki zapewnia optymalne parametry, które gwarantują bezpieczeństwo syntetycznych włókien podczas suszenia.

Program Odświeżanie

22-minutowy program, który przedmuchuje i napowietrza wsad. Zaledwie moment i uzyskujesz efekt podobny do wywieszenia suchej odzieży na świeżym powietrzu.

Gotowe za...

Przy opcji Gotowe za użytkownik wybiera czas zakończenia programu, a suszarka sama rozpocznie pracę tak, żeby się zmieścić w zadanym czasie.

Czas suszenia

Po wybraniu programu Suszenie czasowe - ciepłe, Suszenie czasowe - zimne lub Odświeżanie, można wykorzystać przycisk [Czas suszenia] do dostosowania czasu suszenia w krokach co 10 min.

Sygnalizacja dźwiękowa

Sygnał dźwiękowy poinformuje Cię o wyborze funkcji i programów oraz o zakończeniu pracy urządzenia. Praktyczność i wygoda na co dzień.

Poziom suszenia

Funkcja pozwala na dobór intensywności suszenia zgodnie z Twoimi potrzebami. Umożliwia wybór jednej z opcji suszenia: do prasowania, na wieszak lub do szafy.

Mniej zagnieceń

Dzięki funkcji Mniej zagnieceń pranie wyjęte nawet po 2 godzinach po zakończonym cyklu suszenia jest dużo mniej pogniecione.

UV Hygiene Technology

Innowacyjna funkcja UV Hygiene Technology pozwala na niezwykle skuteczną eliminację wirusów i bakterii światłem ultrafioletowym podczas suszenia.

Oświetlenie wewnętrzne bębna

Podświetlenie wnętrza bębna poprawia komfort przy załadunku i rozładunku urządzenia.

SteamTouch

Dzięki SteamTouch prasowanie jest łatwiejsze, a ubrania i pościel zdezynfekowane. Para sprawia, że zagniecenia łatwiej znikają, a ubrania stają się miękkie i sterylnie czyste.

Odkryj zaawansowane programy dla wymagających

Bezpieczeństwo suszenia tkanin wymagających

Delikatna bluzka czy koszula wymagają specjalnego traktowania. Dedykowany program wykorzysta optymalne ustawienia i skutecznie wysuszy ubrania bez ryzyka zniszczenia delikatnych tkanin. Ciesz się profesjonalnym wyglądem dopiętym na ostatni guzik!

Redukcja alergenów (roztoczy)

Program wykorzystuje działanie pompy ciepła oraz światło UV w celu redukcji roztoczy. Dzięki temu Twoje rzeczy będą sterylnie czyste.

Zdezynfekowane i wolne od alergenów ubrania

Specjalny program, który usuwa praktycznie wszystkie alergeny, resztki detergentów, roztocza i bakterie, czego efektem jest zdezynfekowane i wolne od alergenów pranie.

Szybkie, efektywne i bezpieczne suszenie

Program suszenia Codzienne to unikalny program, który w ciągu zaledwie 58 minut całkowicie wysuszy nawet bardzo wilgotną odzież.

Odświeżanie i rozprostowywanie ubrań

Szybki i sprawny program do odświeżania ubrań. Po dodaniu opcji pary idealnie rozprostuje ubrania, które dłużej leżały w szafie.

Bezpieczeństwo suszenia wełnianej odzieży

Program Wełna gwarantuje pełne dosuszenie wełny przy jej całkowitej ochronie. Swetry nie skurczą się o 2 rozmiary i zachowają swój dotychczasowy wygląd.

 • Program Koszule
 • Program Antyroztocza
 • Program Antyalergiczny
 • Program Codzienny 58’
 • Odświeżanie
  i rozprostowywanie
 • Program Wełna +

Wykorzystaj sprytne rozwiązania

Poziom suszenia

W trosce o ubrania i Twoją wygodę

Susz tak, jak tego potrzebujesz. W suszarkach Amica dostosujesz poziom suszenia, rodzaj i czas – tak, by Twoje ubrania, w zależności od tego, czego potrzebujesz, mogły zostać delikatnie przeprasowane, powieszone lub włożone prosto do szafy.

Poziom suszenia
do prasowania

Poziom „do prasowania” oznacza lekkie suszenie przeznaczone do delikatnej odzieży, którą chcemy prasować zaraz po suszeniu.

Poziom suszenia
na wieszak

Nie chcesz prasować, nie musisz. Wybierz poziom „na wieszak” i zaraz po zakończonym suszeniu odwieś delikatnie wilgotne ubrania, które nie wymagają prasowania.

Poziom suszenia
do szafy

Gotowe do założenia lub włożenia do szafy ubrania zaraz po wysuszeniu? To możliwe dzięki poziomowi suszenia „do szafy”.

Rodzaj suszenia

W trosce o ubrania i Twoją wygodę

Program suszy niezależnie od poziomu wilgotności wsadu i będzie działać dokładnie tak, jak ustawisz. Rodzaj wybranego suszenia zależy od rodzaju prania, rodzaju tkanin jaki przeznaczysz do suszenia.

Zimne powietrze

Program suszy niezależnie od poziomu wilgotności wsadu i będzie działać dokładnie tak, jak ustawisz. Docenisz to zwłaszcza przy odświeżaniu ubrań lub bardzo delikatnej odzieży.

Ciepłe powietrze

Program suszy niezależnie od poziomu wilgotności wsadu i będzie działać dokładnie tak, jak go ustawisz. Docenisz to zwłaszcza przy suszeniu grubych koców czy butów.

Czas suszenia

W trosce o ubrania i Twoją wygodę

Potrzebujesz, by suszenie zakończyło się o konkretnej godzinie? Żaden problem! Zdecyduj, za ile godzin suszarka ma się wyłączyć, i… już! Możesz wyjść z domu, a gdy wrócisz, suche ubrania będą na Ciebie czekać! Urządzenie samo dobierze moment startu cyklu, by skończyć idealnie o wyznaczonym przez Ciebie czasie. Gotowe i suche zawsze na czas!

Gotowe za...

Przy opcji Gotowe za użytkownik wybiera czas zakończenia programu, a suszarka sama rozpocznie pracę tak żeby się zmieścić w zadanym czasie.

Postaw na wygodę
i bezpieczeństwo użytkowania

Sterowanie sensorowe
+ kolorowy wyświetlacz

Steruj wygodnie i nie trać czasu na sprzątanie! Korzystając z dotykowych sensorów jeszcze szybciej znajdziesz i ustawisz pożądany program suszenia czy funkcję dodatkową. Czujniki znajdują się pod płaską powierzchnią panelu, dzięki temu łatwiej utrzymasz urządzenie w czystości, a użytkowanie będzie jeszcze bardziej ergonomiczne. Steruj z przyjemnością!

AmiFilter 3.0.

Sierść twojego pupila przyczepia się do wszystkich ubrań? Można tego uniknąć. Wystarczy, że wrzucisz ubrania do suszarki, a specjalny system filtrów usunie sierść z odzieży. Zabrudzenia zbierają się w jednym miejscu, dzięki czemu łatwo je usuniesz. Możesz być spokojny o czyste ubrania i suszarkę.

AutoCleaning

Suszarka działa najlepiej, gdy jej filtr oraz kondenser są czyste. Teraz możesz uniknąć żmudnego i niewygodnego czyszczenia kondensera po każdym cyklu suszenia! Funkcja AutoCleaning ściąga z Ciebie ten uciążliwy obowiązek! Ubrania się suszą, a kondenser czyści się sam! To wygoda, ergonomia i pełna efektywność działania suszarki.

Sterowanie sensorowe
+ kolorowy wyświetlacz

Steruj wygodnie i nie trać czasu na sprzątanie! Korzystając z dotykowych sensorów jeszcze szybciej znajdziesz i ustawisz pożądany program suszenia czy funkcję dodatkową. Czujniki znajdują się pod płaską powierzchnią panelu, dzięki temu łatwiej utrzymasz urządzenie w czystości, a użytkowanie będzie jeszcze bardziej ergonomiczne. Steruj z przyjemnością!

Poznaj wielozadaniowe suszarki Amica