JSM 4011
WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA

WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA
JSM 4011

Znajdź najbliższy sklep, w którym możesz kupić wybrany produkt
2 kierunki obrotów (ON&REV)
Sito ze stali nierdzewnej
POLSKA MARKA AGD

Zdjęcia i filmy w sekcji „Opis produktu” mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu produktu.

Dla Twojej wygody

Dwa sita do soków

Dwa sita do soków

Lubisz urozmaicenia w kuchni? Do wyciskarek wolnoobrotowych dołączone są dwa rodzaje nierdzewnego sita o różnych oczkach – byś każdego dnia mógł cieszyć się sokiem z innych produktów i o różnej konsystencji! Klarowny sok czy gęste smoothie? Twarde czy miękkie owoce? Niezależnie co dziś wybierzesz, Twoja wyciskarka poradzi sobie z zadaniem!
Sito ze stali nierdzewnej

Sito ze stali nierdzewnej

Lubisz urozmaicenia w kuchni, ale jednocześnie doceniasz proste i funkcjonalne rozwiązania? Dołączone sito o uniwersalnych oczkach pomoże Ci w przygotowaniu soku o idealnej konsystencji! Jedno rozwiązanie do każdego rodzaju produktu to komfort i ...mniej zmywania.
2 kierunki obrotów (ON&REV)

2 kierunki obrotów (ON&REV)

Ten moment, gdy zgromadzony w środku miąższ spowalnia pracę urządzenia… w wyciskarkach Amica nigdy nie nastąpi! Zamontowane w nich sito może obracać się w dwóch kierunkach, dlatego powstające podczas pracy zatory z drobin owoców i warzyw nie są już problemem! Gdy miąższ zaczyna blokować urządzenie, włączenie kierunku wstecznego powoduje obracanie się sita w drugą stronę i udrażnia je. Twoja wyciskarka będzie zawsze działać płynnie i wydajnie!

Jeszcze więcej możliwości

Możliwość mycia akcesoriów w zmywarce

Możliwość mycia akcesoriów w zmywarce

Czyszczenie kuchennych akcesoriów nie należy do przyjemności. Ty też najbardziej w zmywaniu lubisz włączanie zmywarki? W takim razie ucieszy Cię fakt, że niektóre akcesoria Twojej wyciskarki można myć właśnie w ten sposób. Łatwo, wygodnie, dokładnie. A Ty masz czas na przyjemniejsze rzeczy.
Możliwość mycia akcesoriów w zmywarce
Blokada kapania

Blokada kapania

Świeżo wyciskany sok to prawdziwa przyjemność. Ale sprzątanie po jego wyciśnięciu może sprawiać już mniej przyjemności… Dlatego wyciskarki Amica są tak skonstruowane, by jak najbardziej ograniczyć mogący powstać wtedy nieporządek – zainstalowany system zamknięcia, wzbogacony uszczelką, skutecznie chroni przed kapaniem i powstawaniem zabrudzeń w kuchni! Cały sok zostaje w środku urządzenia, nie brudzi się więc blat – nie pobrudzisz się przypadkiem i Ty! Więcej soku, mniej sprzątania!
Blokada kapania
Wskaźnik bezpiecznego zamknięcia

Wskaźnik bezpiecznego zamknięcia

Ze wskaźnikiem bezpiecznego zamknięcia zawsze masz pewność, że Twój urządzenie jest gotowe do bezpiecznej pracy! Po ustawieniu sprzętu w odpowiedniej pozycji pojawia się znacznik… i już! Rzut oka i masz gwarancję idealnego działania sprzętu. I pysznych efektów za chwilę!
Wskaźnik bezpiecznego zamknięcia

Specyfikacja

Funkcjonalność

Popychacz
Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem
Sito ze stali nierdzewnej
Sito o uniwersalnych oczkach pomoże Ci w przygotowaniu soku o idealnej konsystencji.
Dwa rodzaje sita
Dwa rodzaje nierdzewnego sita o różnych oczkach – byś każdego dnia mógł cieszyć się sokiem z innych produktów i o różnej konsystencji.
Znak bezpiecznego zamknięcia
Blokada kapania
Zainstalowany system zamknięcia, wzbogacony uszczelką, skutecznie chroni przed kapaniem i powstawaniem zabrudzeń w kuchni.
Dotykowy panel sterowania
Możliwość mycia elementów wyposażenia w zmywarce
Odłączany kosz na odpady
Szczoteczka
Rodzaj wyświetlacza
LED

Dane techniczne

Materiał obudowy
Plastik
Kolor obudowy
Czarny
Szerokośc otworu wsadowego
45 mm
Pojemność pojemnika na odpady
800 ml
Napięcie
220 - 240V
Moc znamionowa (W)
200
Pojemnik na sok
1 l
Długość przewodu przyłączeniowego
100 cm
Wysokość netto
425 mm
Szerokość netto
240 mm
Głębokość netto
175 mm
Głośność
70 dB
Waga netto
4.7 kg
Pliki do pobrania
Instrukcja użytkownika
Instrukcja obsługi
Pobierz
Pobierz
Akcesoria
Akcesoria
Odkryj akcesoria, które uzupełniają wybrany przez Ciebie sprzęt, a Tobie jeszcze bardziej ułatwią codzienne obowiązki!
Sklep z akcesoriami Amica

Inspiracje

Potrzebujesz porady? Chcesz trochę więcej poczytać o różnego rodzaju rozwiązaniach lub sprzęcie? Wejdź do naszego świata inspiracji - tam znajdziesz wszystko, co może Cię zainteresować! Dowiedz się więcej
inpiracje

Opinie

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena

Opinie użytkowników

0 opinii

tego produktu