Bądź EKO!
Oszczędzaj dla siebie i środowiska.

Energooszczędne rozwiązania w zmywarkach Amica sprawią, że Twój dom stanie się bardziej EKO. Mniejsze zużycie wody oraz energii elektrycznej to gwarancja niższych rachunków.

Eko funkcje naszych zmywarek

  Klasa energetyczna B

  Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet oraz środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym wiąże, niższe rachunki. Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy B w stosunku do zmywarki klasy F wynosi 69%. Dzięki temu zyskasz nawet do 192 darmowych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to efektywność pod każdym względem! Zmywasz ekologicznie i ekonomicznie!

  Klasa energetyczna B

  ReWater Tank 2,5l

  Dla wybranych programów zastosowany w zmywarce zbiornik pozwala oszczędzić nawet 2,5 litra wody w trakcie jednego cyklu zmywania i wykorzystać ją w kolejnym cyklu.

  *Oszczędność wody na cykl waha się od 1,8 do 2,5l w zależności od modelu zmywarki.

  ReWater Tank 2,5l

  TripleWash

  Po zakończonym zmywaniu nadal wyjmujesz ze zmywarki niedomyte naczynia? Dolny kosz wyposażony w specjalny system trzech natrysznic wyeliminuje ten problem. System myjący poruszający się obrotowo, perfekcyjnie rozprowadza wodę docierając do najtrudniej dostępnych miejsc intensywnie zmywając naczynia. Nawet najbardziej zabrudzone garnki będą zawsze doskonale czyste. Tej funkcji nie musisz włączać, uruchamia się sama dla wybranych programów zmywania.

  TripleWash

  SilentDrive 3.0

  Nowoczesny bezszczotkowy silnik Silent Drive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dopasowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń. Efekt? Wyjątkowo ciche oraz skuteczne zmywanie nawet w krótkich programach. Technologia bezszczotkowa to także oszczędność energii oraz znacznie przedłużona żywotność zmywarki.

  SilentDrive 3.0

  DeepWash

  Głębokie naczynia o nietypowych gabarytach, wąskie butelki, wysokie karafki stanowią utrapienie podczas ich czyszczenia? Ze specjalnie zaprojektowaną funkcją mycia zastosowaną w zmywarce Amica ten problem zniknie. Odpowiednio opracowane punktowe natrysznice pozwalają dotrzeć strumieniom wody do najdalszych zakamarków wąskich naczyń. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią funkcję i możesz cieszyć się doskonałym efektem mycia.

  DeepWash

  Niezawodna precyzja i energooszczędność

  Program SmartWash 5,4 l

  Zużycie zaledwie 5,4 l wody/cykl.
  Innowacyjna technologia umożliwia wyraźną redukcję zużycia wykorzystując 2,5 litra wody zgromadzonej w specjalnym zbiorniku.

  Program Szybki 30 minut

  Szybkie i oszczędne mycie.
  Szybki, tylko 30-minutowy, program do lekkich zabrudzeń i odświeżania naczyń.

  OpenDry

  Suche i lśniące naczynia.
  Szybkie, naturalne i energooszczędne suszenie naczyń dzięki samoczynnie uchylającym się drzwiom zmywarki.

  Ecobar

  Niższe rachunki.
  Czytelny wskaźnik informujący o przybliżonym zużyciu energii i wody w danym programie, który umożliwia dobór parametrów według indywidualnych preferencji.

  ZoneWash

  Oszczędność wody i energii.
  Mycie strefowe to rozwiązanie dla niewielkiej ilości brudnych naczyń, dzięki któremu zaoszczędzisz wodę i energię.

  Opóźnienie startu

  Rozpoczęcie pracy w najbardziej dogodnym momencie.
  Możliwość rozpoczęcia pracy zmywarki w wybranym przez Ciebie czasie, z opóźnieniem nawet do 24h – wykorzystanie tańszej, nocnej taryfy.

  Poznaj wielozadaniowe 
  zmywarki Amica