Dla prawdziwych smakoszy kawy

Bądź jak barista w swoim domu i zaparz klasyczną kawę z ekspresu przelewowego. Wolisz użyć świeżo zmielonych ziaren czy kawę już zmieloną? Dla ekspresów Amica nie ma to znaczenia. Wspaniałą, aromatyczną kawę przygotujesz tak, jak będzie Ci wygodnie.

Młynek do mielenia kawy

Kawa przygotowana ze świeżo zmielonych ziaren to idealne rozpoczęcie dnia lub dodanie energii w trakcie cięższej pracy. Korzystaj z praktycznego i bardzo precyzyjnego młynka, który dokładnie zmieli ziarna kawy. Za pomocą pokrętła wybierz jeden z 5 poziomów mielenia, by przygotować mniej lub bardziej intensywny napój. Wystarczy jeden ruch, by smak kawy uzyskał idealną głębię.

Rodzaje kawy

Ziarnista czy zmielona? Przygotuj kawę tak jak lubisz.
Ekspres do kawy wyposażony jest w młynek, dzięki któremu możesz zmielić ziarna kawy.
Jeśli jednak wolisz zaparzyć kawę z już zmielonych ziaren, skorzystaj z oddzielnego pojemnika
i wsyp zmieloną kawę bezpośrednio do sitka.

Poznaj użyteczne rozwiązania

   Regulacja mocy kawy

   W zależności od potrzeb i upodobań swoich lub gości możesz wybrać odpowiednią moc kawy. Skorzystaj z wygodnej, pięciopoziomowej regulacji młynka, by zaparzyć kawę o oczekiwanym smaku, aromacie i mocy.

   Regulacja mocy kawy

   Podgrzewanie dzbanka

   Jeśli chcesz przygotować 6 kaw jednocześnie, możesz być spokojny o to, że każda filiżanka napoju będzie tak samo ciepła. Dzbanek w ekspresie jest podgrzewany. To daje pewność, że każdy z gości otrzyma idealnie zaparzoną i przyjemnie ciepłą kawę.

   Podgrzewanie dzbanka

   Regulacja ilości zaparzanej kawy

   Zależy ci na tym, by móc szybko i jednorazowo przygotować większą ilość filiżanek kawy? Teraz to nie problem. Wystarczy, że skorzystasz z pokrętła i wybierzesz ilość kawy jaką potrzebujesz. Możesz zaparzyć jednocześnie nawet 6 filiżanek napoju, który z przyjemnością podasz gościom.

   Regulacja ilości zaparzanej kawy

   Ikony LED

   Podświetlane ikony LED znajdujące się na wyświetlaczu nie pozwolą Ci pomylić się w zaparzeniu idealnej kawy. Wygodne i estetyczne symbole wyraźnie prezentują wybraną moc kawy, a także ilość jaką chcesz przygotować.

   Ikony LED

   System przelewowy

   Lubisz aromat świeżo zaparzonej kawy? Ekspres z systemem przelewowym to gwarancja pobudzającego zapachu i wyjątkowego smaku napoju. Gorąca woda dozowana do sitka miesza się ze zmielonymi ziarnami i trafia do dzbanka. Wygodnie i szybko przygotujesz wysokiej jakości, smaczną kawę.

   System przelewowy

   Pojemność dzbanka

   Masz gości? Chcesz przygotować więcej filiżanek kawy i nie tracić czasu na jej zaparzanie? Skorzystaj z możliwości ekspresu, który może przygotować nawet 6 kaw jednorazowo. Wystarczy, że pokrętłem ustawisz ekspres na odpowiednią liczbę filiżanek, a będziesz mógł podać gościom idealnie zaparzoną kawę i spędzić z nimi więcej czasu.

   Pojemność dzbanka

   Oczywiście, że z pianką!

   Spienione mleko do porannego latte? Proszę bardzo. Spieniacze Amica pomogą Ci szybko uzyskać wspaniałą gęstą piankę i nie tylko. Możesz podgrzewać mleko, spieniać je na zimno lub gorąco, przygotować kakao z mleczną pianką lub orzeźwiające IceCoffee. Co tylko lubisz.

   Poznaj wielozadaniowe
   ekspresy do kawy Amica