AWD2S8614EKiSJH
PRALKO-SUSZARKA ŁADOWANA OD FRONTU

PRALKO-SUSZARKA ŁADOWANA OD FRONTU
AWD2S8614EKiSJH

Ocena:
100 % of 100
Znajdź najbliższy sklep, w którym możesz kupić wybrany produkt
Klasa energetyczna: B
Prędkość wirowania: 1350 RPM
POLSKA MARKA AGD

Zdjęcia i filmy w sekcji „Opis produktu” mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu produktu.

Dla Twojej wygody

SteamPower Pro

SteamPower Pro

Para generowana na początku cyklu prania gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane ubrania. Badania potwierdziły, że wytwarzana w trakcie prania para w pralko-suszarkach Amica* zabija do 99,99% wirusów i 97% bakterii, dzięki czemu odzież, pościele i inne tkaniny są sterylnie czyste. Para wnika też we włókna tknaniny, rozluźnia je redukując zagniecenia, a prasowanie staje się łatwiejsze. Twoje ubrania po wyjęciu z pralko-suszarki będą higienicznie czyste, miękkie i pachnące. *Badania przeprowadzone przez BBH Biotech z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego fundacji UAM w warunkach laboratoryjnych, w których po zastosowaniu SteamPower PRO osiągnięto następujące wyniki: Redukcję liczebności komórek bakteryjnych możliwych do rozmnażania do 97%.* Badania wykonane na programie Bawełna 60 stopni z użyciem pary zgodnie z algorytmem programu z udziałem mikroorganizmów z grupy E.coli. Redukcję liczebnośći mikroogranizmów wirusowych do 99,99%. *Badania wykonane na programie Bawełna 90 stopni z użyciem pary zgodnie z algorytmem programu z udziałem inaktywowanego wirusa grypy do 99,99%.
LogicDrive 3.0

LogicDrive 3.0

Innowacyjny bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0. dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania nawet przy krókich programach. Dodatkowo silnik gwarantuje osiagnięcie najwyższej klasy energetycznej przyczyniając się tym samym do znacznego obniżenia zużycia energii, zapewnia dłuższą żywotność urządzenia i cichą pracę.
Program Sterylizacja 70°C

Program Sterylizacja 70°C

Chcesz mieć pewność, że pranie będzie pozbawione szkodliwych bakterii i wirusów? Włącz program Sterylizacja 70°C. Jest to unikatowy program na rynku, który zgodnie z zaleceniami WHO przez 30 minut utrzymuje temperaturę powyżej 60°C. Tak dobrane parametry zapewniają bowiem skuteczne wyeliminowanie wszelkich drobnoustrojów, czyli sterylnie czyste i bezpieczne dla zdrowia ubrania.

Jeszcze więcej możliwości

EcoBar

EcoBar

Dzięki wskaźnikowi poboru energii elektrycznej oraz wody odczytasz jakie jest zużycie dla wybranego przez Ciebie programu co pozwoli ci dobrać parametry prania zgodnie z preferencjami. Pełna wiedza = optymalny wybór, oszczędność i dbanie o środowisko!
EcoBar
OptiTime

OptiTime

OptiTime pozwala na dostosowanie parametrów prania w zakresie oszczędności energii elektrycznej nawet o 43,5% i czasu prania nawet o 44%. Od teraz masz pełną kontrolę nad procesem prania przy użyciu tylko jednego przycisku. Świadomie użytkujesz sprzęt, oszczędzając pieniądze lub czas.
OptiTime
Slim

Slim

Masz małą łazienkę i dużo prania? Żaden problem! Pralka Amica w wersji Slim to idealne rozwiązanie dla małej powierzchni. Nie tracisz przy tym na pojemności pralki. Bez trudu zmieścisz dużo prania w pralce o głębokości zaledwie do 50 cm. To idealne rozwiązanie w sam raz do niewielkiej łazienki.
Slim

Specyfikacja

Funkcjonalność

SteamPower Pro
EcoBar
OptiTime
CleanReminder
Opcja poziomu suszenia
Gwarancja ochrony ubrań
Woolmark
SilentWash
Dodatkowa funkcja umożliwiająca dezaktywowanie fazy wirowania dla wybranych programów. To doskonała opcja dla rodzin z małymi dziećmi, a także wszystkich tych, którzy uruchamiają pranie na noc.
Add+
MaxLoad
Poziom zabrudzenia
Pranie dostosowane do poziomu zabrudzeń. Wybierz lekki, mocny lub bardzo mocny poziom zabrudzenia, a pralka sama dopasuje parametry prania, dobierze czas oraz niezbędną ilość wody.
Gotowe za
AutoSensor
Nie chcesz wybierać między oszczędnością wody a jakością prania? Czujnik poziomu wody automatycznie dobierze wodę do programu oraz rodzaju i ilości odzieży.
Regulacja temperatury
20/30/40/60/90
Regulacja wirowania
400/600/800/1000/1200/1400
ChildLock
AutoRestart
Pauza

Wyposażenie

Rodzaj wyświetlacza
C-LED
Silnik
BLDC
Rodzaj sterowania
Sensorowe
Antibacterial Protection Set
Skuteczna eliminacja bakterii i innych zanieczyszczeń dzięki uszczelce z antybakteryjnego materiału z grupy triazoli i specjalnemu systemowi dysz płyczącyh okno pralki. Higieniczne pranie i dłuższa żywotność pralki.
Rodzaj bębna
SoftDrum
Wymienne łożyska
Dzięki wymiennym łożyskom, ich awaria nie powoduje konieczności wymiany pralki. Łożyska można w prosty sposób wymienić samodzielnie lub przy pomocy serwisanta.
Wymienna grzałka
Dzięki wymiennym grzałkom ich awaria nie powoduje konieczności wymiany pralki. Grzałki można w prosty sposób wymienić samodzielnie lub przy pomocy serwisanta.
ThermoGlass
Sygnalizacja dźwiękowa

Programy

Programy specjalne
Sterylizacja 70°C, Odświeżanie 15', Antyalergiczny, Ochrona koloru, Sport, Antyroztocza, Eco 40-60°C, Autoczyszczenie, Odpompowywanie, Wirowanie, Płukanie i wirowanie, Koszule
Ilość programów
20
Programy pranie i suszenie
Pranie i suszenie, Pranie i suszenie 60', Mix, Bawełna
Programy suszenie
Suszenie
Programy do bawełny
Bawełna, Bawełna 20°C
Programy do wełny
Pranie wstępne
Pożegnaj się z uciążliwym namaczaniem silnie zabrudzonych tkanin. Od teraz wypierzesz je skuteczniej, gdy włączysz funkcję Pranie wstępne.
Płukanie ekstra

Dane techniczne

Kolor drzwi
Czarny
Głębokość
49 cm
Kolor panelu
Biały
Głębokość netto
470 mm
Wysokość netto
850 mm
Szerokość netto
595 mm
Waga netto
65 kg
Pojemność - pełen cykl
6 kg
Pojemność - cykl prania
8 kg
Klasa efektywności energetycznej - cykl prania
B
Klasa efektywności energetycznej - pełen cykl
E
Klasa efektywności wirowania
B
Prędkość wirowania
1350 RPM
Czas trwania pełnego cyklu [h:min]
9:30
Zakres ciśnienia wody (bar)
0,5 - 10 bar
Ważone zużycie energii na 100 cykli - cykl prania
54 kWh/100
Ważone zużycie energii na 100 cykli - pełen cykl
377 kWh/100
Ważone zużycie wody - cykl prania
48 l/100
Ważone zużycie wody - pełen cykl
90 l/100
Czas trwania programu Eco 40-60 - cykl prania [h:min]
3:38
Klasa emisji hałasu (wirowanie)
B
Moc całkowita
1900 W
Częstotliwość
50 Hz
Napięcie
220 - 240V

Dane logistyczne

Głębokość brutto
555 mm
Wysokość brutto
885 mm
Szerokość brutto
650 mm
Objętość brutto
0.3193 m³
Waga brutto
68 kg
Długość przewodu przyłączeniowego
150 cm
Pliki do pobrania
Etykieta energetyczna
EL_AWD2S8614EKiSJH_1192003
Pobierz
Karta produktu
PF_1192003_ECO_2021
Pobierz
Instrukcja użytkownika
IO-WMS-2399
Pobierz
IO-WMS-2398
Pobierz
Pobierz
Akcesoria
Akcesoria
Odkryj akcesoria, które uzupełniają wybrany przez Ciebie sprzęt, a Tobie jeszcze bardziej ułatwią codzienne obowiązki!
Sklep z akcesoriami Amica

Inspiracje

Potrzebujesz porady? Chcesz trochę więcej poczytać o różnego rodzaju rozwiązaniach lub sprzęcie? Wejdź do naszego świata inspiracji - tam znajdziesz wszystko, co może Cię zainteresować! Dowiedz się więcej
inpiracje

Opinie

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena

Opinie użytkowników

1 opinia

tego produktu