»
«
 • Blendery kielichowe
 • Blendery ręczne
 • Czajniki
 • Opiekacze
 • Wyciskarki
 • Blendery kielichowe
 • Blendery ręczne
 • Czajniki
 • Opiekacze
 • Wyciskarki

Blendery kielichowe

Dzięki którym zmiksujesz nawet gorącą zupę

Regulacja
temperatury

Nieprzywierająca
powierzchnia

Regulacja
czasu

Poznaj funkcje opiekaczy Amica


Regulacja
temperatury

Dopieczone czy krwiste? Takie, jakie lubisz! Z regulacją temperatury grillowania w pokrętle możesz ustawić stopień dosmażenia swoich ulubionych potraw. Pysznie!

Regulacja
timera

Masz ochotę na grillowane warzywa lub większy kawałek mięsa? Od teraz dzięki regulacji timera w pokrętle grilla możesz odpowiednio dopasować czas grillowania do wybranej potrawy. Właściwe ustawienie timera pomoże przygotować Ci chrupiące warzywa i odpowiednio wypieczone mięso.

Nieprzywierająca
powierzchnia

Znów coś przywarło? Nie w grilach Amica! Płytki urządzenia zostały pokryte zapobiegającą przywieraniu powłoką non-stick, by żaden składnik opiekanego dania nie przykleił się do powierzchni. Nawet roztopiony ser nie będzie już problemem! A mniej przywierania… to też mniej sprzątania.

Moc

Wszystko będzie dopieczone! Dzięki mocy 2000 W idealnie przyrządzisz stek, karkówkę, kiełbaski czy warzywa. I do tego szybko – docenisz, gdy będziesz głodny!

Możliwość
mycia w zmywarce

Po pysznym posiłku ostatnie na co masz ochotę to sprzątanie. Na szczęście, dzięki płytom dostosowanym do mycia w zmywarce nie musisz dłużej martwić się bałaganem. Łatwo wyjmij je za pomocą przycisku, włóż do zmywarki i gotowe!

Funkcja
grilla stołowego

Grilluj dla całej rodziny naraz! Weź grilla na taras czy do altany i łatwo rozłóż go „na pół”, by powiększyć powierzchnię grzejną! Pomoże Ci w tym specjalny przycisk. I każdy się naje o czasie!

Regulacja
nachylenia

Ochota na większą porcję? Regulacja górnej płyty pozwala na grillowanie w trzech pozycjach: otwartej, półotwartej i zamkniętej. Teraz zmieszczą się nawet duże gabarytowo potrawy – i będą zgrillowane doskonale!

Wyjmowana
tacka ociekowa

Podczas grillowania wydobywa się tłuszcz – aż szkoda go nie wykorzystać jako bazy do przepysznego sosu! Tackę ociekową łatwo wyjmiesz i opróżnisz – a znajdujący się w niej wywar będzie idealną podstawą pod uzupełniające bukiet smaków sosy. Smacznego!
Zobacz katalog »

Przysmaki, które zrobisz za pomocą opiekacza

 • Tosty z gruszką i serem pleśniowym

  4 kromki pieczywa tostowego
  1 gruszka
  1 opakowanie sera camembert
  2 plastry sera lazur
  2 plastry szynki dojrzewającej
  4 orzechy laskowe

  Obrać gruszkę, pokroić na plastry o grubości ok. 5 mm. Ułożyć na blasze wyłożonej papierem do pieczenia i zapiec przez 10 minut w 180 stopniach. Pokroić camembert na plastry, ułożyć je na kromce chleba, przykryć szynką, następnie położyć plastry upieczonej gruszki i orzechy. Kanapkę przykryć plastrem sera lazur i drugą kromka. Zapiekać w opiekaczu do momentu, gdy ser się roztopi, a kanapka przyrumieni.